Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Obrazek

 

 Poloha domu - objekt je umístěn ve středu obce v ústraní asi 100metrů od hlavní silnice přístup je po místní komunikaci .Souřadnice GPS jsou 50°;47´;29,84´´ S - 15°;08´;26,19´´ V dům je v nadmořské výšce 718 m/m. Od domu je možné odjet přímo na lyžích  na běžecké tratě . Nejbližší vlek je vzdálen 80 metrů od domu .

 

 

Nabízíme ubytování ve dvou apartmánech umístěných v přístavbě u rodinného domu se samostatným vchodem . Ap.č.1.-v přízemí - dvě ložnice po dvou lůžkách s možností přistýlky + kuchyňka a vlastní sociální zařízení .  .Ap.č.2 v patře -Dvě ložnice  po dvou lůžkách s možností přistýlky + kuchyňka a sociální zařízení . Vhodné pro rodinu či skupinu . Je možné i použit společenskou  místnost , která slouží jako jídelna k podávání snídaní  a večeří . Apartmány mají  zařízené kuchyňky se základním vybavením pro vlastní vaření .

 Stravování -je možné si objednat snídaně i večeře podávané v objektu .

 

  

Příjezd a organizační pokyny - na týdenní pobyt , pokud není domluveno jinak , je nástup v sobotu mezi 16,00 až 18,00 hodin - uvolnění pokojů a odjezd v sobotu do 10,00 hodin .  Po příjezdu do Bedřichova se orientujete podle plánku , nebo pro navedení zavolejte na 602188353 .

 

Parkování - bezplatné parkování přímo u objektu .

 

 

 

 

 

penzion--52-.jpg